Dzień Babci i Dziadka u „Lisków”.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W czwartek 23 stycznia dzieci z grupy „Liski” gościły swoje ukochane babcie i swoich niezastąpionych dziadków. Razem świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Najpierw babcie i dziadkowie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez wnuki. Były wiersze, piosenki i tańce. Po występie zaprosiliśmy wszystkich na słodki poczęstunek, gdzie dzieci podarowały swoim babciom i dziadkom samodzielnie wykonane laurki. To były bardzo radosne chwile. Dziękujemy babci Hani za słodką niespodziankę.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8x9k8d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry