Rodzice Mikołaja z wizytą w Sarenkach

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

We wtorek odwiedzili nas rodzice Mikołaja Z. Podczas spotkania dzieci zapoznały się ze specyfika pracy szefa kuchni, mogły z bliska obejrzeć strój. Pan Łukasz opowiedział nam również ciekawostkę, że kolor guzików w kitlu kucharskim ma znaczenie i świadczy o zajmowanym stanowisku. Tata Mikołaja ma guziki w kolorze zielonym i pełni najważniejsza funkcje w kuchni. Po części teoretycznej, dzieci pomagały obierać owoce, z których powstały dwa rodzaje smoothie. Dzieci bardzo chętnie wypiły. Dziękujemy bardzo rodzicom Mikołaja za możliwość przybliżenia nam zawodu szefa kuchni i przygotowanie zdrowego napoju.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8i7a5e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry