Gościu, miły gościu :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Tuż przed wigilią Bożego Narodzenia, 23 grudnia odwiedził nas bardzo miły gość, Adam starszy brat Kamila. Zaprosił nas do wspólnego kolędowania akompaniując nam na skrzypcach. Razem śpiewaliśmy piękne polskie kolędy, jak np. „Wśród nocnej ciszy”, „Lulajże Jezuniu” i wiele innych. Zrobiło się nam bardzo świątecznie i cieplutko. Dodam jeszcze, że Adam jest absolwentem naszego przedszkola.

Adamie ślicznie dziękujemy Ci, że znalazłeś czas i tak przepięknie dla nas grałeś :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2f0b9v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry