W krainie świętego Mikołaja :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

6 grudnia to w Słoneczkach dzień szczególny pełen atrakcji. Święty Mikołaj chyba bardzo lubi radość dzieci, bo były prezenty ukryte w różnych miejscach, zabawy mikołajkowe, a nawet przestawienie rodziców dzieci z naszego przedszkola. My postanowiliśmy mu podziękować i zbudowaliśmy mu z klocków kolorową wspaniałą krainę. Wspólnie zgodnie budowaliśmy ją przez całe popołudnie.

A oto efekty :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9h8l0q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry