PODARUJ CZĄSTKĘ SIEBIE

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

We wtorek 10 grudnia Słoneczka wzięły udział w akcji charytatywnej „PODARUJ CZĄSTKĘ SIEBIE” zorganizowanej przez Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas której poznawały jak można uratować życie drugiemu człowiekowi.

 

Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcia :)

 

I powrót do przedszkola.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3l9x3t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry