Dziewczynka z zapałkami i pierniki :)

| Kategoria: Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Kochani !

Zanim obejrzeliście nasze przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami” – piekliśmy w piątek 13 grudnia pierniki wraz z panią Pauliną – mamą Franka :) Dziękujemy serdecznie za pomoc :) Dzieciom  bardzo podobała się praca cukiernika… a pierniki świąteczne wyszły przepyszne ! Sami mogliście spróbować – dzieci indywidualnie dekorowały pierniki … I ta dekoracja zajęła najwięcej czasu – bo była to bardzo kreatywna czynność – każdy był inny i niepowtarzalny :)

W środę 18 grudnia przybyliście w ten przedświąteczny czas do nas na przedstawienie – za co serdecznie dziękujemy – bo rozumiemy że pracy teraz jest baaaarrrdzo dużo – przed świętami właśnie – ale ta praca sprawia też wiele radości bo niesie nadzieję na cudowne święta :

W tym radosnym świątecznym nastroju zapraszamy do naszej galerii:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5d8e5o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry