Konkurs Piosenki Patriotycznej

| Kategoria: Grupa X Sówki | Brak komentarzy

W środę 20 listopada byliśmy na konkursie piosenki patriotycznej w Przedszkolu Publicznym nr 44 przy ul.Ruskiej.  Zaśpiewaliśmy piękną piosenkę pt. „Co to jest niepodległość?” – która w nas samych wzbudzała wiele emocji …
Dziękujemy mamie Franka za pomoc w tej wyprawie i zdjęcia :))))

Otrzymałam też od Pani Pauliny zdjęcia z naszej wyprawy do Pleciugi – z dnia 12 października :)  Serdecznie dziękujemy!!!
Dziękujemy też wszystkim tym Rodzicom, którzy nas wtedy wsparli swoją obecnością i opieką :)))))

Oto kilka fotek dla przypomnienia tych chwil :

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1m5x5d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry