Z wizytą u przedszkolaków w PP 53 :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Niedawno Słoneczka wzięły udział w konkursie plastycznym „Dary jesieni” organizowanym przez PP 53 „Pędzelek”.

Na konkurs ten wykonały wspólną pracę pt. „Hej jesteśmy Słoneczka z Leśnej Gromady”.

26 listopada zostaliśmy zaproszeni na rozstrzygnięcie konkursu. Z ochotą tam powędrowaliśmy. Obejrzeliśmy ciekawy występ przedszkolaków z „Pędzelka”, który bardzo nam się podobał. Za udział w konkursie otrzymaliśmy dyplom i nagrodę.

Wspólnie z aktorami zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zostaliśmy także zaproszeni na słodki poczęstunek…

… oraz wykonaliśmy pracę plastyczną.

 

Jeszcze tylko obejrzenie prac konkursowych…

… i powędrowaliśmy do naszego przedszkola.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7o6e2e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry