Słoneczka z występem w Przedszkolu Publicznym nr 44 :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

20 listopada „Słoneczka” uczestniczyły w Festiwalu Piosenki Patriotycznej w Przedszkolu Publicznym nr 44. Zaśpiewały tam piosenkę  pt. „Nasz rodzinny kraj”.  Zaprezentowały się tak przepięknie, że ciocie Iza i Gosia „pękały” z dumy! Wspaniale nasze kochane Słoneczka!

 

Pięknie też zachowały się podczas śpiewania naszego Hymnu Narodowego zachowując właściwą postawę i śpiewając wszystkie cztery zwrotki hymnu. Brawo!

 

Za występ Słoneczka otrzymały dyplom i grę, dzięki której doskonalą swoje wiadomości o Polsce.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1z7p1c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry