Dzień Pluszowego Misia w gr. Sarenki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Kolorowe, mięciutkie, duże i małe – Pluszowe misie dziś opanowały nasze przedszkole. „Przybyły” do nas ze swoimi właścicielami, aby świętować i bawić się. Dziś do naszej grupy każde dziecko przyszło ze swoim małym lub dużym przyjacielem misiem. Przybyły misie bardzo duże, średnie i małe, brązowe, białe, niebieskie itd. Każdy był wyjątkowy i piękny. Dzieci cały dzień spędzały ze swoimi maskotkami. Misie towarzyszyły nam podczas ćwiczeń porannych, zajęć i zabawy. Największą atrakcją była „Misiowa” fotobudka, w której robiliśmy zdjęcia

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7r5p6k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry