Bohater Tygodnia

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Bohaterem Tygodnia 12-15.11.2019 był Tymon. Do przedszkola przyszedł w doskonałym humorze. Przyniósł ze sobą mnóstwo ulubionych zabawek oraz założył odznakę Bohatera Tygodnia, którą dumnie  nosił przez cały tydzień. W środę odwiedził nas tata Tymona, opowiedział nam o swojej pracy oraz o tym, że jak był małym chłopcem,to uczęszczał do naszego przedszkola. W trakcie rozmów dzieci mogły jeść winogrono, którym obdarował nas tata Tymona.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6f0w7x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry