„Melodia, która Kraków uratowała” – Koncert

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Ponownie zagościli w naszym przedszkolu artyści z akademii muzycznej Pro Musica. Tym razem mieliśmy okazję usłyszeć historię hejnału mariackiego, której towarzyszyły dźwięki : trąbki, pianina elektrycznego oraz drzewa deszczu. Nasze przedszkolaki poznały również krakowskie stroje ludowe.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3a7c4b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry