Misie z wizytą w kuchni + zabawy w sali w deszczową pogodę :)

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

W piątek, w ramach zajęć na temat urządzeń elektrycznych i sprzętów ułatwiających życie, wybraliśmy się z wizytą do naszej przedszkolnej kuchni. Trafiliśmy na moment, w którym panie kucharki przygotowywały barszcz, więc przywitał nas bardzo wyrazisty zapach gotowanych buraczków (nie każdemu przypadł on do gustu ;) ).
W kuchni dzieci zobaczyły ogromną patelnię, garnki wielkości wanny oraz piekarnik, który był chyba większy niż my wszyscy razem :)
Przy okazji umówiliśmy się z paniami kucharkami na pieczenie ciasteczek w niedalekiej przyszłości :)

 

A kiedy pogoda nie dopisuje, na dworze pada ulewny deszcz, a wiatr nieprzyjemnie szczypie w policzki, wybieramy ciekawe zabawy i zajęcia w sali. Na przykład spacery po ścieżce sensorycznej (bieganie bez skarpetek było w tym największą frajdą :) )

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3f9e1e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry