Trochę słoneczka na jesienną szarugę :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Niestety za nami już piękna, słoneczna, ciepła aura. Zabawy w ogrodzie również już trochę inne. Ale na osłodę trochę wspomnień, kiedy było jeszcze ciepło, a Słoneczka w pełni korzystały z uroków wczesnej pięknej polskiej złotej jesieni.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7w8e6b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry