Godzina dla Szczecina u Słoneczek :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

W piątek 25 października mieliśmy w naszej grupie bardzo miłych gości. Odwiedzili nas wolontariusze z SP 16. Wraz ze swoimi opiekunami zaprosili nas do wspólnego uczestniczenia w akcji „Godzina dla Szczecina”. W ramach tejże akcji wspólnie z naszymi starszymi kolegami wykonaliśmy bransoletki przyjaźni, którymi później się wymieniliśmy.

 

Przygotowaliśmy również duże serce składające się serce z wielu małych serduszek.

 

Bardzo podobały się nam wspólne zabawy.

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć słodkiej przekąski! Babeczki cioci Gosi smakowały wyśmienicie.

Otrzymaliśmy pyszną niespodziankę, za którą ślicznie podziękowaliśmy :)

 

Jeszcze na koniec wspólne zdjęcie!

 

Naszych nowych kolegów i koleżanki zaprosiliśmy do ponownego odwiedzenia naszego przedszkola. Już nie możemy doczekać się, kiedy to nastąpi!

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5s3o9n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry