Bohater Tygodnia 30.09-04.10 w gr.Sarenki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

W tych dniach naszym Bohaterem Tygodnia był Piotruś K., który w poniedziałek 30.09 przyszedł z mamą. Mama Piotrusia opowiedziała nam o swojej pasji, jaką jest tworzenie pięknych branzoletek, naszyjników. Dziewczynki chętnie przeglądały i przymierzały. Na koniec każdy z zaangażowaniem i w skupieniu  zrobił swoją branzoletkę, również była to miła niespodzianka dla chłopców z okazji ich święta. Do kącika Bohatera Piotruś przyniósł książkę o dinozaurach oraz film, który wspólnie obejrzeliśmy. Rownież figurki dinozaurów i auta  o których Piotruś nam opowiedział. W środę 02.10 Piotruś przyniósł do grupy swoją ulubioną sałatkę, którą zrobił razem z mamą i mogliśmy spróbować.

Pani Marto bardzo dziękujemy 😊😊😊

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8g9y9b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry