Pierwszy miesiąc za Misiami

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Wrzesień minął nam w oka mgnieniu. Na początku wszyscy trochę się denerwowaliśmy, czasem pojawiły się łzy, a Misie z utęsknieniem wypatrywały swoich rodziców. Jednak z każdym dniem wszyscy radzimy sobie coraz lepiej, a łzy zamieniają się w uśmiech.
Dużo śpiewamy, słuchamy muzyki, bawimy się, skaczemy po kałużach i zbieramy kasztany. Każdego dnia zdobywamy nowe umiejętności, wymyślamy nowe zabawy i tworzymy niepowtarzalne dzieła artystyczne – kredkami na papierze i z klocków na dywanie.
A mały skrawek naszej codzienności możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8c3h7e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry