Pieczenie gofrów w gr. Zajączki

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

W ubiegłą środę tj. 19.06 wspólnie z dziećmi robiliśmy gofry, była super zabawa. Dzieci poznały jakie składniki potrzebne są do zrobienia ciasta. Po upieczeniu każde dziecko  wybierało z czym będzie jadło  gofry. Dziekuje tacie Weroniki za przyniesienie świeżych owoców. Radość dzieci była ogromna 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5p1k2e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry