Wycieczka do Smętowic

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Dzisiaj wraz z grupą Wiewiórek wybraliśmy się na wycieczkę do ośrodka agroturystycznego w Smętowicach.  Po przyjeździe na miejsce przywitaliśmy się ze wszystkimi zwierzątkami. Szczególnie spodobały nam się  lemury i małe małpki które były bardzo skoczne i zaprezentowały nam pokaz akrobacji. Zabawy na placach również były bardzo udane.  A potem po zabawach  na świeżym powietrzu był czas na soczyste kiełbaski. Szkoda było wracać do przedszkola ale najważniejsze, że wspomnienia pozostaną.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1q5f2h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry