Sówki pożegnały Leśną Gromadę

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

 

W piątek 07.06 czerwca nasza grupa Sówki oficjalnie pożegnała się z przedszkolem. Na zakończenie zaprezentowaliśmy montaż słowno – muzyczny , który rozpoczęliśmy polonezem. Daliśmy z siebie wszystko !!! Po wręczeniu dyplomów i nagród w postaci książek, mieliśmy poczęstunek wraz z grillem, przygotowany przez naszych rodziców . Żal nam było żegnać się, na szczęście spędzimy ze sobą jeszcze trzy tygodnie. P.S. Ciocie Asia i Ela bardzo dziękują Rodzicom Sówek  za ogromną niespodziankę!!!!  A także za wspaniałe cztery lata!!!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1x1x0x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry