WARSZTATY PSZCZELARSKIE U MRÓWEK

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Dzisiaj odwiedzili nas goście z ZODR – Barzkowice, pan Krzysztof i pani Natalia. Dzieci próbowały miodu, mówiły o różnicach pomiędzy pszczołami, osami i szerszeniami, a także poznali królową i trutnia. Zapoznaliśmy się z zawodem pszczelarza, oglądaliśmy jego strój, osprzęt a także ul. Na koniec dzieci dostały upominki.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9d6c7a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry