Starszaki za granicą ☺️ Dzisiaj odwiedziliśmy cudowne miejsce, które mieści się w Ueckermünde. Do celu dojechaliśmy klimatyzowany autokarem, niestety podczas zwiedzania nie udało się nam włączyć klimatyzacji, było gorąco. Niemniej jednak bawiliśmy się super. Dzieci z cudowną dziecięcą radością przyglądały się rodzinie wylegujących się na słońcu surykatek. Taki sam zachwyt wywołały pająki, wydry, lwy i oczywiście lamy. Było super!!!

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

burst

dav

dig

sdr

dav

dav

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9d3q4d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry