SÓWKI NA WYCIECZCE W ZOO

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Dziś tj. 06.06 w czwartek byliśmy na wycieczce autokarowej w ZOO, w Niemczech. Pogoda nam dopisała i to bardzo !!!! Po drugim śniadaniu, chętnie ruszyliśmy odwiedzić zwierzęta  tu mieszkające. Było ich bardzo dużo. Widzieliśmy m.in. żurawie, sowy , pawie, sarny i koziołki , małpy , surykatki, lamy , lwy i wiele innych….Najbardziej zachwyciliśmy się lwami i rybami :) Ze względu na bezpieczeństwo nie weszliśmy do zwierząt, które chodziły „wolno”. Ciocia Asia opowiedziała nam o czarnym baranku, który bódł dzieci. Oglądaliśmy te zwierzęta zza ogrodzenia. W pewnym momencie dzieci pytają : a gdzie jest ten czarny baranek ? Na co Agatka odpowiada : pewnie już bodzie dzieci . Mieliśmy też czas by pobawić się na placu zabaw. Marysia Ł. znalazła tu kamyk w kształcie serca. Piękny. Podarowała go Lili mówiąc : daj go Kubie . Jednak Kuba nie chciał :( może dlatego, że nie było na nim napisu LOVE! Kamyk trafił więc z powrotem do Marysi . Mieliśmy też frajdę susząc ręce w suszarce „zniszczarce”, strach było tam ręce włożyć !!! Podczas całej wycieczki wykazaliśmy się niezwykłą dojrzałością, wszyscy przestrzegaliśmy umów , byliśmy bardzo grzeczni i dzielni. Zdjęć nie przywieźliśmy , za to wróciliśmy wszyscy , cali i szczęśliwi!! P.S. Zrobiliśmy sobie  zdjecie na pamiątkę tuż po zwiedzaniu:)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1i4l4l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry