Wycieczka do Ueckermünde

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Dziś byliśmy na wycieczce w Niemczech – Zoo w Ueckermünde.  Już od samego rana, ba! nawet od wczoraj dzieci przeżywały wyjazd … Na szczęście wszystkie stawiły się rano w przedszkolu :) I całą grupą pojechaliśmy do zoo.
W ogrodzie oglądaliśmy różne zwierzęta: żurawie, bociany, kaczki, małpy, lwy, wielbłądy, lamy, wilki, papugi itd… Konie też przyciągały uwagę :) Jednak to sarny podbiły serca dzieci… można było wejść do nich i pogłaskać, a jeden młody jelonek upodobał sobie Lenkę i wciąż za nią chodził :)))))))))))))) Oczywiście największą atrakcją dla dzieci były place zabaw:) co widać na zdjęciach – dzieci niestrudzenie pokonywały rożne trudności i zwykle celem była zjeżdżalnia :) Nawet c.Beata się skusiła :))))))))))

Pogoda i humory nam dopisywały – cały dzień, choć upał to zawsze upał – byliśmy zmęczeni …w autokarze niektóre dzieci zasnęły – potrzebowały regeneracji :)

Zapraszam do galerii:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7a9h5o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry