„Misie” jadą na wycieczkę.

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

W poniedziałek 27 maja „Misie” od rana były bardzo podekscytowane. Razem z grupą „Biedronki”jechaliśmy autokarem na wycieczkę do Trzebieży. Ruszyliśmy zaraz po wcześniejszym niż zwykle śniadaniu. Już o godzinie 9.00. wszyscy byliśmy w autokarze gotowi do wyjazdu. Dojechaliśmy na miejsce około 10.00.  Na szczęście deszcz padał tylko po drodze. Przywitało nas piękne słoneczko. Od razu wszyscy ruszyli na plac zabaw. Uciechy było co niemiara. Byliśmy też na spacerze nad brzegiem Zalewu Szczecińskiego. Weszliśmy na pontonowe molo, gdzie podziwialiśmy piękne widoki. Obserwowaliśmy pływające łabędzie oraz łodzie kołyszące się w oddali. Po drodze bawiliśmy się jeszcze na dwóch placach zabaw. Gdy wróciliśmy do ośrodka, czekały na nas pieczone kiełbaski – pychotka. Czas szybko płynął i trzeba było wracać do przedszkola. Na wycieczce wszyscy świetnie się bawiliśmy aż żal było wracać.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2l9g0k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry