Dzień Mamy i Taty w gr. Misie

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Święto Mamy i Taty to szczególny dzień, dlatego Misie przygotowały dla swoich rodziców program artystyczny w którym znalazły się : wiersze, piosenki i inscenizacje taneczne. Uwieńczeniem całego występu było wręczanie własnoręcznie wykonanych przez dzieci upominków. Rodziców rozpierała duma, nie zabrakło łez, uśmiechów pocałunków i wiwatów.

Wszystkim rodzicom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9z5r7o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry