Zajączki utrwalają znajomość numerów alarmowych

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Bohaterowie bajki Psi Patrol przypomniały dzieciom o numerach alarmowych oraz służbach ratowniczych. Zajączki wypowiedziały się na temat udzielania pierwszej pomocy i  z wielką starannością kolorowały przedmioty niezbędne w pracy policjanta oraz strażaka.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9k0w4r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry