Wiosna w przedszkolu

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Za oknem piękna wiosna ale u nas w przedszkolu też zielono. Ogłosiłam konkurs na najładniejszy kącik przyrody. Wszyscy wzięli się do pracy i siali, sadzili, podlewali, dbali aby pięknie rosło. Po miesiącu takie oto  efekty.

I miejsce – SÓWKI

II miejsce WIEWIÓRKI

III miejsce SARENKI I BIEDRONKI

Udział brały także – ZAJĄCZKI, LISKI, MISIE JEŻYKI

Wszystkim dziękuję za udział i upiększanie naszego przedszkola.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5w6i3b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry