Program – Bezpieczny Patrol

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Bierzemy udział w programie edukacyjnym „Bezpieczny Patrol”  – który dotyczy rozwoju umiejętności zachowania zasad bezpieczeństwa, a dokładniej: znajomości numerów alarmowych, znajomości adresu zamieszkania, odpowiedniego ubierania się – stosownego do pogody, bezpieczeństwa na drodze, bezpieczeństwa podczas  uprawniania sportu, a także  podczas wakacji oraz tematy dotyczące ekologii i recyklingu. Dzieci mają do wykonania zadania, pomagają im w tym bohaterowie bajki „Psi Patrol”. Jesteśmy po  dwóch zajęciach: bezpieczeństwo w zimie i wiedzy na temat bezpieczeństwa(numery alarmowe). Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

ZAJĘCIA nr 1

ZAJĘCIA nr 2

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9r5o1c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry