Biedronki SP 55 „Błękitna”

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

W czwartek gr „Biedronki” wybrała się do SP 55-„Błękitna” na pokaz tańca uczniów tej szkoły. Z ciekawością oglądaliśmy występy uczestników oraz sami troszkę potańczyliśmy. Zobaczyliśmy, jak wygląda szkoła oraz pierwszy raz byliśmy na tak, długim spacerze.

rpt

rpt

sdr

sdr

dav

dav

dav

rpt

dav

sdr

dav

dav

sdr

sdr

sdr

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

dav

dav

sdr

dav

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0t2p3s (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry