II miejsce w konkursie plastycznym „DARY JESIENI”

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Mamy zaszczyt ogłosić, iż grupa III – Sarenki zajęła II miejsce w konkursie plastycznym DARY JESIENI.
Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 53 „Pędzelek” w Szczecinie. Do udziału zgłosiło się kilkanaście szczecińskich przedszkoli. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy zespołowej wykorzystując naturalne skarby jesieni z sadu, z ogrodu, z lasu i z parku.

  Naszą dzieło wykonaliśmy głównie z warzyw i owoców. Wspólnie zatytułowaliśmy je:

   „ZWIERZAKI – CUDAKI”

  W dniu dzisiejszym całą grupą udaliśmy się do PP nr 53 na ogłoszenie wyników konkursu. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że nasza praca bardzo podobała się jury i ostatecznie zajęliśmy II miejsce.
  Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę – bardzo podobało nam się przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków z Pędzelka. Bardzo dziękujemy również za nagrodę i dyplom oraz za słodki poczęstunek.

  Komentarze

  Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

  Before you add comment see for rules.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  9l8b7h (Wprowadź tekst od końca)

 • Wyszukaj na stronie

 • O nas

  • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry