W przedszkolu nie tylko brykamy, ale tez bawimy się figurami

| Kategoria: Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Jesteśmy już coraz starsi i coraz więcej umiemy. Znamy już podstawowe figury geometryczne.Ostatnio ciocia Asia zorganizowała nam zabawę w rozpoznawanie figur geometrycznych i układanie z nich pojazdów kosmicznych. Bawiliśmy się świetnie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1n1f0b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry