Jeżyki w Filharmonii

| Kategoria: Grupa IV Mrówki, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W ubiegłym tygodniu Jeżyki po raz pierwszy pojechały na prawdziwą wycieczkę do Filharmonii. Już sama jazda autokarem była nie lada przeżyciem ( niektórzy jechali pierwszy raz w życiu takim środkiem lokomocji). Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne zarówno w czasie jazdy jak i w samej Filharmonii. Gdy wszyscy  zasiedli wygodnie w fotelach na scenie pojawiła się postać w różowych włosach. To Donuta, która powitała dzieci i zaprosiła je do udziału w przygodzie podczas, której dzieci poznawały wygląd i brzmienie różnych instrumentów jak obój, klarnet, flet poprzeczny i waltornia. Dzieci miały okazję pobawić się w rytm granych instrumentów . To skakały, to tupały to znów klaskały…nawet największy „wiercipiętek” miał okazję się „wyszaleć”.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7w6h2f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry