Liski w Filharmonii Szczecińskiej :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

W środę 6 marca Liski po raz czwarty w naszym przedszkolnym roku wybrały się do Filharmonii Szczecińskiej. Wcześniej były to spotkania z Nutą Donutą, a obecnie, już po raz drugi przywitała nas Fermata. I w raz z nią powędrowaliśmy w świat muzyki poznając tym razem takie instrumenty, jak obój, klarnet, waltornię i fagot. Spotkania w Filharmonii to aktywne słuchanie muzyki, a przedszkolakom, z natury dość ruchliwym, bardzo się to podoba. Przed nami przed wakacjami jeszcze jedno spotkanie, już jesteśmy ciekawi, co nam zaproponuje Fermata?

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3m4q7o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry