Międzyprzedszkolna Spartakiada Matematyczna „MISTRZ MATEMATYKI”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Jak co roku odbyła się w naszym przedszkolu Międzyprzedszkolna Spartakiada Matematyczna, w której udział wzięły starszaki z PP 38, PP 44, PP 52, PP 53, PP 80 i nasze „Sówki”. Przed przedszkolakami stanęło wiele wyzwań matematycznych, z którymi doskonale sobie poradzili. Przez cały czas w swoich działaniach wspierali ich uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego nr 4 z klasy matematycznej. Okazało się że wśród licealistów była absolwentka naszego przedszkola.

 

 

W tym roku Mistrzem Matematyki zostały przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 38 „Tęczowe Przedszkole”. Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6m9v5j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry