Liski jadą piec pizzę – wycieczka do hotelu Dana :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

We wtorek 19 lutego na zaproszenie taty Marcelka wybraliśmy się na wycieczkę do hotelu Dana. Tata Marcelka jest kucharzem i zaprosił nas na wspólne pieczenie pizzy. Dodatkowa atrakcją było zwiedzanie hotelu, a naszym przewodnikiem była sama pani Dyrektor hotelu. Zaprowadziła nas w wiele ciekawych  miejsc, jak np. apartament prezydencki, saunę czy siłownię. Nawet mogliśmy zajrzeć do kuchni, gdzie piekła się nasza pizza. Po zwiedzaniu hotelu zostaliśmy zaproszeni do skonsumowania przygotowanej pizzy. Usiedliśmy do pięknie nakrytych stołów i zaczęła się uczta. Wszystko szybko znikało z talerzyków. Bardzo zadowoleni i z pełnymi brzuszkami powróciliśmy do przedszkola.

Ślicznie dziękujemy Tacie Marcelka za zorganizowanie nam tak wspaniałej wycieczki. DZIĘKUJEMY!!!

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6v0b9v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry