Liskowy wspomnień czar :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Choć od Dnia Babci i Dziadka minęło już sporo czasu, nadal wspominamy ten przemiły dzień 21 stycznia, kiedy to z Babciami i Dziadkami wspólnie bawiliśmy się przy znanych przebojach. Radości i śmiechu było przy tm co niemiara. Kochani Dziadkowie są po prostu najwspanialsi na świecie!!! Babcie, Dziadkowie wnuki Was bardzo, ale to bardzo kochają!!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0a0d8j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry