DZIEŃ KOBIET

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Dzień Kobiet to jeden z wielu dni w roku, w którym możemy podkreślić znaczenie Kobiet w naszym życiu. Chłopcy z grupy SARENEK stanęli na wysokości zadania i z podniesioną głową, uśmiechem na buzi i wdzięcznością w sercu, złożyli życzenia wszystkim kobietom w przedszkolu. DZIĘKUJEMY💝

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2b8q6h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry