BAL MARCHEWKI I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA JUŻ WKRÓTCE:)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | 1 komentarz

Drodzy rodzice Biedroneczek! Dziś kilka informacji:

1. W czwartek 25 października urządzamy  w naszej grupie Bal Marchewki. Będziemy piec ciasto marchewkowe i oczywiście wspaniale się bawić. Takie zabawy i zajęcia na pewno zachęcą nasze Biedroneczki do zajadania marchewki i nie tylko! Bardzo proszę o przebranie dzieci na bal w coś pomarańczowego – w miarę możliwości oczywiście:)

2. W czwartek 08 listopada o godzinie 16.00 zapraszam Państwa na Pasowanie na przedszkolaka . Uroczystość odbędzie się w małej sali rytmicznej. Bardzo proszę przygotować  dzieciom odświętny strój:).

3. Ogromna prośba do rodziców: czy ktoś z Państwa mógłby zasponsorować kupno małych soczków dla dzieci na ten dzień- 25 kartoników, jak również drobnych upominków dla dzieci np. w postaci książeczek – z góry serdecznie dziękuję. E. Godlewska

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “BAL MARCHEWKI I PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA JUŻ WKRÓTCE:)”

  1. kasia - mama bliźniaków, 24 października 2012, 15:19

    Pani Elu,
    My możemy kupić 25 soczków :) pozdrawiam, kasia – mama bliźniaków

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6a3d4f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry