Misie w Szczecińskiej Filharmonii

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Mamy za sobą pierwszą wycieczkę!!! Dla przedszkolaków z gr. Misie było to niezwykłe przeżycie. Dojazd do filharmonii autokarem a na miejscu niezwykła przygoda w świecie instrumentów z rodziny dętych. Mieliśmy okazje poznać obój, fagot, flet poprzeczny, klarnet oraz waltornie. Połączenie muzyki klasycznej z zabawą było dla nas niesamowitym doświadczeniem, które zapamiętamy na bardzo długo.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0z6n4q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry