Misie witają

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Misie serdecznie witają w Leśnej Gromadzie.
Przepraszam, że dopiero dzisiaj przekazuję pierwszą informację o naszej grupie, ale przez pierwszy miesiąc nie było z nami pani Wioletki( w związku z tym, że musiała przebyć długą rekonwalescencję po przebytej kontuzji). Potem długo chorowała pani ELA. W związku z tym większość czasu w grupie spędzałam ,,samotnie”. Dlatego wolałam się skupić na sprawach wychowawczych i opiekuńczych i na tym, aby dzieci jak najlepiej zaadaptowały się w przedszkolu. Co wydaje mi się na dzień dzisiejszy udało się.
Obecnie jesteśmy w pełnym składzie i w związku z tym będę mogła poświęcić więcej czasu na przekazywanie bieżących informacji .
MISIE to grupa 3-latków. Grupa liczy 25 dzieci. W grupie jest 13 dziewczynek i 12 chłopców. Grupą opiekuje się Pani Małgosia i Wioletka. Pani Ela i Monika.
Misie to coraz bardziej uśmiechnięte dzieci, chętnie przychodzące do przedszkola.
W ciągu pierwszych dni pobytu w przedszkolu dzieci poznawały imiona swoich koleżanek i kolegów. Poznawały jak wygląda i jak się nazywa ich znaczek w szatni, w łazience i na leżaku.
Poznajemy pierwsze wiersze i piosenki. Bawimy się wspólnie zabawkami w kącikach zabaw.
Dzieci próbują wykonywać pierwsze prace plastyczne. Wesoło spędzamy czas w ogrodzie przedszkolnym.
Jeszcze raz zapraszamy na naszą stronę internetową i zapoznawanie się z bieżącymi informacjami .

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3d1g8p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry