SAŁATKA OWOCOWA ,,MISIÓW”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

19 września grupa ,,MISIÓW” robiła wspólnie sałatkę owocową. Przygotowaliśmy owoce, które były nam potrzebne do wykonania tej sałatki, jogurt i rodzynki, deseczki, nożyki.
Wcześniej wszystkie jabłka, gruszki, śliwki i kiwi zostały umyte i obrane. Wszystkie dzieci zostały ubrane w ,,twarzowe” fartuszki jak prawdziwi kucharze .Dzieci z ochotą i dużym zapałem zabrały się do pracy. Co niektóre z dużym zapałem zajadały przygotowane owoce, ale większość bardzo skrupulatnie i dokładnie je kroiła. Gdy owoce zostały pokrojone , dodaliśmy do nich jogurt i rodzynki.
Sałatkę rozłożyliśmy do miseczek. Dzieci z wielkim apetytem zajadały swoje ,,dzieło” i były bardzo dumne z siebie. Sałatką poczęstowaliśmy Panie z sąsiedniej grupy i oczywiście Panią Dyrektor.
Misie spisały się podczas tego zajęcia na medal ! Sałatka smakowała wszystkim wyśmienicie. PALCE LIZAĆ!!!!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5t6i8m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry