JESIEŃ w grupie Misiów

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa V Misie | Brak komentarzy

Obecnie dużo rozmawiamy o jesieni i jej darach w parkach i w lesie. Oglądamy i rozmawiamy o liściach, wyglądzie drzew i o grzybach jadalnych i trujących.
Nasza ulubiona piosenka o jesieni jest piosenka pt. ,,Ola i liście”
Poszła Ola na spacerek
Na słoneczko , na wiaterek,
A tu lecą Jej na głowę,
Liścia złote i brązowe.
Myśli Ola liści tyle bukiet zrobię z nich i tyle
La, la, la…..
Ponieważ pogoda w minionych dniach była przepiękna duża część dnia spędzaliśmy w ogrodzie przedszkolnym. Mogliśmy podziwiać barwy jesieni, zbierać liście, żołędzie i kasztany. Zachwycaliśmy się urokami złotej polskiej jesieni. Bukiety liści przyniesione z ogrodu układamy w naszym kąciku przyrody.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3u6b6n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry