Jeżyki ugościły uroczyście kochanych Babcie i Dziadków

| Kategoria: Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Dzisiaj przed południem nasze trzylatki po raz pierwszy występowały w roli gospodarza i uroczyście podejmowały dostojnych gości, czyli kochane babcie i  dziadków. Wszystkie Jeżyki, elegancko ubrane, zaprezentowały krótki program artystyczny składający się z kilku tańców i piosenek. Dzieci były nieco stremowane, ale Panie wspierały je dzielnie w śpiewaniu i w efekcie…poradziły sobie całkiem nieźle, udało im się nawet zachęcić do wspólnego śpiewania babcie i dziadziusiów. Po części artystycznej dzieci wręczyły gościom własnoręcznie wykonane upominki. Zarówno babcie jak i dziadkowie od razu przymierzyli swoje  makaronowe korale i kolorowe krawaty. Wszyscy byli oczarowani ! Następnie, wspólnie z wnukami, częstowali się łakociami przygotowanymi przez ciocie, popijali kawkę, herbatkę i cieszyli się swoimi wnukami ! Mamy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie na długo zostanie w ich pamięci a zwłaszcza finałowy taniec WOOGI BOOGI, który pierwszorzędnie poprowadziła pani Wioletka podrywając wszystkich dziadków z krzeseł do tańca.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5i5x3a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry