Biedronki ubierają choinkę.

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

5 grudnia Biedronki wraz z rodzicami ubrały świąteczną choinkę. Po zupce, kiedy byliśmy już wypoczęci do naszej grupy przyszli rodzice. Zaśpiewaliśmy piosenki i powiedzieliśmy wierszyk. Następnie rodzice wspólnie z nami przygotowali piękne ozdoby choinkowe, które zawiesiliśmy na choince. Zjedliśmy też pyszne ciasteczka i wypiliśmy sok. Po spotkaniu każdy z nas wręczył rodzicom własnoręcznie przygotowany upominek. To było wspaniałe spotkanie.

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

sdr

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3o3f1r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry