Listopad w Biedronkach

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Już trzeci miesiąc chodzimy do przedszkola. Bardzo lubimy wspólnie bawić się i nie tęsknimy już tak mocno za rodzicami. Często wykonujemy prace plastyczne. Uwielbiamy zajęcia matematyczne oraz uczymy się wierszyków i piosenek. Mieliśmy też okazję być na przedstawieniu zorganizowanym dla najmłodszych grup w przedszkolu oraz na koncercie muzycznym.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1t0i3c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry