#rekord dla niepodległej

| Kategoria: Grupa IV Mrówki, Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Przygotowywaliśmy się już od jakiegoś czasu do Święta Niepodległości – poprzez rozmowy o Polsce, rozpoznawanie i nazywanie symboli narodowych oraz spędzaliśmy czas na tworzeniu prac konkursowych związanych z rocznicą odzyskania niepodległości…

Mrówki i Liski nauczyły się śpiewać cztery zwrotki hymnu, aby w dniu 9 listopada symbolicznie połączyć się z innymi uczestnikami akcji o godz.11:11 i odśpiewać hymn w ramach akcji „# rekord dla niepodległej”. Chwila ta była szczególnie wzniosła, aż dech nam zaparło kiedy dzieci zaczęły śpiewać. Było poważnie, uroczyście – została zachowana postawa do hymnu. Chwila niezapomniana, w której czuć było w naszych sercach wielkie wzruszenie….

Zobaczcie sami:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2s9y8w (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry