Zajęcia otwarte u Mrówek

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

W czwartek 8 listopada odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami :) Rodzice z uśmiechem  stawili się na wspólną zabawę – a radości tej, szczególnie po stronie dzieci – nie da się zmierzyć :)
Rodzice mogli spędzić ten czas ze swoimi dziećmi, podczas  wspólnych zabawach ruchowych ze śpiewem, wykonaniu zadań  oraz  kartki dla swojego dziecka i opowiedzeniu mu w sekrecie tych kilku najważniejszych słów …

Tymczasem w małej salce – bawiły się świetnie dwie dziewczynki ……………….:)

Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy do naszej galerii:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1g5m1c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry