Godzina dla Szczecina

| Kategoria: Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

W piątek 26.X.2018 – odwiedziły nas uczennice klas 8. wraz z p. Agnieszką w ramach akcji Stowarzyszenia Polites – Godzina dla Szczecina.  Panie przyszły do nas, by poczytać nam różne bajki i baśnie… Usłyszeliśmy w interpretacji Basi,Julki, Asi i Julki oraz p.Agnieszki : Trzy świnki, Królewna Śnieżka, Tomcio Paluch, Ciocia Jadzia „Gra” i Pchła Szachrajka. My odwdzięczyliśmy się śpiewając hymn naszego przedszkola :)))

Serdecznie dziękujemy za czytelniczą ucztę przemiłym wolontariuszkom:)

zapraszamy do galerii zdjęć:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0x2o1m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry