Co słychać u Biedronek?

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Drodzy Rodzice! kolejny miesiąc w przedszkolu już za nami. Od dwóch miesięcy przezwyciężamy naszą nieśmiałość i z coraz większą radością witamy każdy dzień w grupie. Uczestniczymy w różnych ciekawych zabawach i zajęciach. Radośnie obchodzimy urodziny kolegów i koleżanek , tańczymy, śpiewamy i oglądamy przedstawienia teatralne. Uwielbiamy malować, wyklejać i lepić z masy solnej. W Biedronkach jest bardzo ciekawie i wesoło. Każdego dnia mamy chwilę relaksu na leżaczku. Odpoczywamy, słuchamy kołysanek i czasami usypiamy:). Czujemy się tutaj bezpiecznie i dobrze.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

sdr

dav

dav

sdr

dav

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8w0f7u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry